Przejdź do treści

Kolejność w ochronie naszego zdrowia

  woda

  Zacznij od wody

  woda

  woda

  Podzielę się z Tobą informacją, którą uzyskałem w kwietniu tego roku. Moja rodzina od ponad 20 lat stosuje naturalne metody profilaktyki zdrowotnej. Nie używamy leków chemicznych i antybiotyków. Staramy się, w miarę możliwości, jeść zdrowe produkty. Od 12 lat nie stosujemy w naszej kuchni przypraw zawierających glutaminian sodu i zaglądamy na małe literki (np. E621) na opakowaniach produktów.

  Informacja, którą chcę się podzielić. dotyczy Twojego zdrowia. Człowiek, aby żyć potrzebuje przede wszystkim powietrza, wody i pożywienia. Na jakość powietrza mamy niewielki wpływ, natomiast, na drugi niezbędny do życia składnik…wielki. Są dwa ważne czynniki, mające wpływ na nasze zdrowie; ilość wypijanej wody i jakość wody. Płyny które na co dzień spożywa większość z ludzi, w naszej części świata, jak kawa, herbata czy napoje gazowane, nie są wodą, a tylko zakwaszają organizm ludzki. Woda (człowiek zbudowany jest w 70 % z wody) jest jedynym środkiem transportu, który zaopatruje organizm w tlen, oraz transportuje substancje odżywcze do naszych komórek. Dlatego tak ważnym elementem naszego życia, jest picie odpowiedniej ilości dobrej wody. Woda spełnia również bardzo ważną, oczyszczającą funkcje w naszym organizmie.

  Świadomość potrzeby suplementacji naszego organizmu, posiada coraz większa grupa ludzi (pożywienie dostępne w sklepach nie zapewni nam potrzebnych dla zdrowia substancji odżywczych). Brakuje natomiast świadomości, potrzeby oczyszczania naszego organizmu.

  Zacznij od wody

  Po co, dlaczego, i z czego mamy się oczyszczać? Przez lata naszego życia wraz z pożywieniem, dostało się do organizmu wiele toksyn, konserwantów, a nierzadko pasożytów, niestrawionych resztek pokarmu, które odłożyły się w jelitach (masy kałowe). Te masy kałowe utrudniają przyswajanie substancji odżywczych, które spożywamy jako pokarm, czy też jako suplementy diety. Również woda wchłaniana w jelicie grubym, musi „przejść” przez oblepione masami kałowymi ścianki, zanieczyszczając nas toksynami.

  Dlaczego to piszę? Należy zachować odpowiednią kolejność w ochronie naszego zdrowia. Najpierw oczyścić, a potem suplementować organizm. Nie pomoże Ci najlepiej przyswajalny reklamowany suplement, efekt będzie cząstkowy (wiele wyjdzie z kałem), jeśli wcześniej nie zapewnisz odpowiedniej ilości dobrej wody i nie oczyścisz się. Spożywane suplementy karmią nie tylko Ciebie, ale także pasożyty.

   

  Aby wstąpić na ścieżkę zdrowego życia zacznij od wody, najlepiej:

  1. Pij codziennie wodę z Coral Mine (zapewnia wodę odpowiednią dla naszego organizmu)

  2. Po miesiącu stosowania zrób 14 dniowy program oczyszczający Colo Vada Plus

   (oczyszcza z toksyn, konserwantów, pasożytów i mas kałowych).

  Tagi:

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.