Przejdź do treści

Włosy Skóra Paznokcie

  Włosy Skóra Paznokcie

  Masz matowe włosy, słabe paznokcie, przesuszoną skórę? Dlaczego? Organizmowi brakuje składników odżywczych., nasza dieta zwłaszcza zimą jest uboga w witaminy i minerały. Należy uzupełnić ich niedobór poprzez suplementacje.

  Włosy Skóra Paznokcie

  Polecam produkt Solgar Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie.

  Preparat Solgar Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie zawiera wszystkie niezbędna składniki, które potrzebuje organizm do budowy kolagenu i keratyny, fundamentalnych składników włosów, skóry i paznokci. W preparacie  stosowana jest organiczna postać siarki MSM pozyskiwana z natury. MSM jest potrzebne dla budowy kolagenu i keratyny. Źródłem krzemu Solgar Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie są oceaniczne algi, jest to najlepsze źródło krzemu. Witamina C także występuje w postaci naturalnej.

  Włosy Skóra Paznokcie

  Aminokwasy zastosowane w preparacie są w postaci wolnej tzn. dobrze wchłaniają się . Ochronny dla skóry i włosów cynk dostarczany jest z organicznego cytrynianu zapewniającego bardzo dobrą wchłanialność. Solgar Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie zawiera łlatwo przyswajalna miedź decydująca o pigmentacji i sprężystości skóry.

  Naturalnie wysoka przyswajalność wszystkich składników oraz odpowiedni ich poziom zapewnia zaskakująco szybką poprawę stanu i wyglądu włosów, skóry i paznokci.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.