Przejdź do treści

Szybka regeneracja z BCAA

Treningi na siłowni czy ćwiczenia na salach fitness są dziś coraz bardziej powszechne i z pewnością taka tendencja będzie się utrzymywać. Wprawdzie w dalszym ciągu wielu z nas nie dba o swoją sylwetkę tak jak powinna, ale są też tacy, którzy przykładają do tego ogromną wagę. Wówczas codzienne lub też prawie codzienne treningi na siłowni czy salach fitness są wskazane. Oczywiste jest w takiej sytuacji to, że nasz organizm jest narażony na dość duży wysiłek fizyczny. Warto jest więc zadbać o to, aby jak najszybciej zregenerować nasze mięśnie. Wielkie znaczenie ma tutaj nasza dieta. Niemniej jednak warto jest też postawić na specjalne odżywki, które służą budowie masy mięśniowej. Do najlepszych zaliczymy tutaj suplement BCAA, który znany jest każdemu zawodowemu kulturyście, jak i kompletnemu laikowi, któremu zależy na tym, aby zbudować masę mięśniową.

Leucyna, walina i izoleucyna

BCAA (branched chained amino acids) to zestaw trzech rozgałęzionych aminokwasów, a więc leucyny, waliny i izoleucyny. Przede wszystkim hamują one katabolizm i przyspieszają anabolizm mięśni, co oznacza tyle, że zarówno zapobiegają rozpadowi tkanek mięśniowych, jak i przyczyniają się do ich szybszej budowy. Poza tym suplementy BCAA zwiększają również ich wytrzymałość.

Jest to optymalny produkt dla wszystkich, którzy chcą wyrzeźbić sylwetkę, jednocześnie eksponując swoje mięśnie i spalając przy tym tkankę tłuszczową. Dlatego też każdy, komu zależy na czystych mięśniach, powinien zakup BCAA rozważyć.

2 komentarze do “Szybka regeneracja z BCAA”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.