Przejdź do treści

Szczeć na leczenie boreliozy

Któż z nas nie lubi chodzić po lesie. Zwłaszcza latem, kiedy nie brakuje tam życia. Niemniej jednak niekiedy kończy się nam to niezbyt milo. Otóż nie da się ukryć, że z roku na rok zwiększa się liczba ugryzień przez kleszcze. Zazwyczaj nie ma z tym większego problemu, jeśli nie są one zakażone żadnym wirusem. Zdarza się mimo wszystko, że niekiedy przenoszą one boreliozę, a jak wiemy tej choroby nie da się wyleczyć, a przynajmniej na razie nie znaleziono na nią sprawdzonego leku. Jednak co warte pokreślenia skutki boreliozy można załagodzić i jak najbardziej warto jest spróbować wszystkiego. Jako że tradycyjne leki nie dają tu wielkich efektów, coraz częściej stosuje się metody niekonwencjonalne wkraczające w sferę medycyny naturalnej. Szczególnie dobrze sprawdza się tutaj szczeć pospolita.

Działanie przeciwzapalne

Osoby, które cierpią na boreliozę, przede wszystkim narzekają na ból w kończynach. Jeśli nie inaczej jest w Twoim przypadku, a na pewno prędzej czy później takie bóle zaczniesz odczuwać, ważne jest akurat to, że szczeć wykazuje właściwości przeciwzapalne, a także przeciwbólowe. Poza tym roślina ta wzmacnia ścięgna i kości.

Dawkowanie

Istnieją spory na temat tego, w jakich dawkach zażywać szczeć. Otóż według doktora Stephena Harroda Buhnera, który odkrył niekonwencjonalną metodę walki z boreliozą, należy stosować nalewkę złożoną z 30-50 kropli nawet do trzech razy na dobę. Wówczas na pewno wasze dolegliwości, choć po części ustaną.

2 komentarze do “Szczeć na leczenie boreliozy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.