Przejdź do treści

Salvia – urządzenie do doboru preparatów Joalis

  Salvia

  Co to jest użądzenie EAV?
  EAV to urządzenie mierzące przewodność elektryczną w określonym punkcie ciała ludzkiego. Testowany klient trzyma w jednej dłoni uziemioną (ujemną) elektrodę, a terapeuta testuje wybrany punkt ciała za pomocą sondy (elektrody dodatniej) maszyny. Klient jest częścią obwodu elektrycznego, którego przewodnictwo jest mierzone przez urządzenie EAV. Urządzenia pomiarowe Aucomb i Slavia są podłączone do komputera za pomocą zastrzeżonego oprogramowania, które zapewnia natychmiastowe odczyty testowe wskazujące na brak równowagi w różnych częściach ciała. Doświadczony terapeuta wykonuje odczyty bezpośrednio na urządzeniu.

  Salvia

  Jaka jest historia testów EAV?
  Niemiecki naukowiec i lekarz Reinholt Voll zbadali wpływ energii elektrycznej na ludzkie ciało w 1950 roku i odkryłwysoki poziom oporu elektrycznego w określonych punktach ciała. Zauważył, że punkty te odpowiadają punktom akupunktury stosowanym przez tradycyjną chińską medycynę. Dlatego nazywamy metodę elektroakupunktury metodą Volla lub EAV.

  Salvia

  Na początku konieczne było zmierzenie około 340 punktów na powierzchni ludzkiego ciała, aby uzyskać wyniki. Badania Furthure pozwoliły na stopniowe zmniejszanie liczby mierzonych punktów. Około 1995 r. Dr Schimmel, niemiecki dentysta i elektroakupunkturzysta, zmodyfikował urządzenie EAV, aby tylko jeden punkt był używany do pomiaru. Podczas swojej wizyty w Pradze, dr Schimmel przedstawił swoją maszynę dr Josefowi Jonaszowi. Od 2000 r. Zmodyfikowana wersja urządzenia Voll została wyprodukowana przez Joalis jako SALVIA. W 2012 roku opracowano kolejne urządzenie testowe o nazwie ACUCOMB V2.

  Salvia

  Urządzenia Salvia i Acucomb zostały również zaprojektowane do testowania przydatności wybranych preparatów detoksykacyjnych Joalis dla konkretnego klienta. Urządzenie jest podłączone do programu komputerowego (EAM), który umożliwia testowanie dużej liczby wirtualnych danych na temat ludzkiego organizmu (anatomia, biochemia), żywności, alergenów, narkotyków, narkotyków, mikroorganizmów i setek innych informacji.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.