Przejdź do treści

Pielęgnacja włosów, skóry i paznokci

Każda z nas chce mieć piękne włosy, paznokcie, a także śniadą i czystą cerę. Mimo wszystko bardzo często zdarza się tak, że daleko nam do ideału. Włosy są przetłuszczone i wypadają, paznokcie się lamią, a nasza skóra pełna jest wyprysków i pryszczy. Z pewnością zastanawiasz się, dlaczego to trafiło właśnie na Ciebie? Otóż warto jest zdać sobie sprawę z tego, że to wszystko Twoja wina. Przynajmniej w zdecydowanej większości przypadków, bo takie problemy zazwyczaj wynikają z nieodpowiedniego trybu życia, a przede wszystkim złej diety. Jak się okazuje dieta to coś, o czym nie można zapomnieć nie tylko w kontekście naszej wagi, ale także włosów, paznokci czy skóry.

Mimo wszystko dziś zdarza się bardzo rzadko, że mamy czas na pełnowartościowe posiłki o tych samych porach. Znacznie częściej jemy w biegu i niezdrowo. W takiej sytuacji jedynym ratunkiem będą odpowiednie suplementy diety, które kojąco będą działać na włosy, skórę i paznokcie.

Suplementy 3w1

Dla wielu problemem może być tutaj koszt zakupu takich suplementów. Otóż jeśli kupimy oddzielny preparat do ochrony włosów, oddzielny do skóry i trzeci do paznokci, na pewno w naszym portfelu ubędzie trochę grosza. Dlatego też warto jest się zastanowić nad suplementami 3w1, które pozwalają nam na takim zakupie sporo oszczędzić. Przykładem takiego suplementu jest specjalna formuła przygotowana przez firmę Solgar. Opakowanie na 1-2 miesiące kosztuje tu 60 złotych, a więc na pewno nie jest to koszt, który narazi na ryzyko bankructwa nasz domowy budżet.

2 komentarze do “Pielęgnacja włosów, skóry i paznokci”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.