Przejdź do treści

Paw Paw

  paw-paw

  Organizm człowieka zbudowany jest z trylionów komórek, w każdej sekundzie komórki do życia potrzebują energii. Pokarm który spożywamy jest źródłem glukozy z której każda komórka w MITOCHONDRIUM wytwarza ATP. Proces ten jest szczególnie zaawansowany w komórkach anormalnych, nietypowych np: KOMÓRKI NOWOTWOROWE. Okazuje się że tego typu komórki potrzebują do wzrostu kilka a nawet kilkanaście razy więcej energii ATP.

  Aby pomóc organizmowi w walce jaką toczy z rozwijającym się procesem nowo tworzenia niezbędne jest działanie na mechanizmy komórkowe. Jednym z takich sposobów jest odcięcie komórkom nowotworowych źródła energii. To logiczne chodzi o to by komórki po prostu zagłodzić.  Np: w dzisiejszych czasach człowiek często pragnie znaleźć panaceum na zbędne kilogramy a wystarczy zastosować prosta metodę ,, MNIEJ JEŚĆ,,   Tak samo jest z komórkami nowotworowymi mniejsza podaż energii ogranicza ich ekspansję.

  Roślina ASIMINA TRILOBA ( PAW PAW ) w swoim składzie zawiera związki roślinne ACETOGENINY których główne działanie polega na blokowaniu produkcji ATP w mitochondriach komórkowych. Acetogeniny wykazują duże powinowactwo do komórek nowotworowych ze względu na wysokie zapotrzebowanie na ATP. W tych komórkach spadek ATP jest tak silny że Acetogeniny są bezpieczne dla zdrowych komórek, gdyż ich koncentracja jest głowienie w komórkach nowotworowych. PAW PAW nie zatruwa komórek nowotworowych, jedynie stopniowo zmniejsza w nich poziom ATP.

  Acetogeniny zmniejszają rozrost naczyń krwionośnych w tkankach nowotworowych, zmniejszają angiogenezę; Acetogeniny zmniejszają zdolność komórek nowotworowych do usuwania toksyn z chemioterapii, dzięki temu zwiększają jej efektywność; Dodatkowo PAW PAW hamuje procesy replikacji DNA prowadząc do obumierania komórek nowotworowych; Paw Paw nie jest lekiem jest to Nutraceutyk czyli produkt żywnościowy o działaniu regenerującym na organizm człowieka. Nie należy stosować PAW PAW z koenzymem Q10 ze względu na antagonistyczne działanie tych produktów pod kątem produkcji ATP. Efekty uboczne jakie mogą się pojawić przy stosowaniu PAW PAW to osłabienie wynikające ze zmniejszonej produkcji ATP. Jest to produkt odżywczy którego zadaniem jest pomoc organizmowi w dochodzeniu do równowagi biologicznej.

  Aby uzyskać korzyści  z produktu ważne jest by był to produkt oryginalny. Jedyny producent, który posiada PATENT i wyłączność na produkcję to Natures Sunshine.

  Po rejestracji z poniższego linka można nabyć produkt z 30% rabatem

  Paw Paw

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.