Przejdź do treści

Parasine – suplement do walki z pasożytami

Obecnie tylko nieliczni Polacy zdrowo się odżywiają. Zdecydowana większość je naprawdę niezdrowo spożywając tłuste potrawy, które zalegają w naszym organizmie. Jasne jest tutaj to, że jest to także doskonała pożywka dla pasożytów, których w organizmie większości z nas jest całe mnóstwo. Oczywiście nie musicie ich zwalczać, ale chyba nie chcecie mieć w sobie drobnoustrojów, które niszczą was od środka. Jeśli tak, to oczywiście niezbędne będzie tutaj zastosowanie odpowiednich preparatów, które pomogą nam oczyścić organizm od wewnątrz. Dziś takich środków jest dość dużo, a więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Który jest jednak najlepszy? Bardzo dobrze na tle konkurencji wypada tutaj suplement diety od firmy Mitra – Parasine.

Skład

O sile tego preparatu świadczy między innymi jego skład, bo w jednej jego tabletce znajdziemy między innymi łupinę orzecha włoskiego, ziele rdestu ptasiego, goździki, liście szałwii, czosnek, korzeń goryczki, nasiona kozieradki, kwiat rumianku, owoc pieprzu czarnego, liście mięty pieprzowej, liście tymianku, owoc kopru włoskiego czy żelatynę. Dzięki temu możemy powiedzieć, że jest to preparat w pełni kompletny, któremu nie brakuje zupełnie nic.

Suplementacja

Żadnego problemu nie stanowi także dawkowanie tego suplementu. Otóż przez pierwsze dziesięć dni wystarczy łykać po dwie tabletki dziennie około pół godziny przed śniadaniem. Następnie przez kolejne dwadzieścia dni dawkę zwiększamy do czterech tabletek. Kapsułki popijamy natomiast szklanką soku lub wody gazowanej.

2 komentarze do “Parasine – suplement do walki z pasożytami”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.