Przejdź do treści

Najwyższa jakość Nature’s Sunshine

Nature’s Sunshine


Istnieje powiedzenie, zbudowany jesteś z tego co jesz. Jeżeli stosujesz suplementy diety, ważne jest z czego te suplementy są zrobione. Jeżeli stosowane składniki są średniej jakości, proces przetwarzania w żaden sposób jej nie podniesie. Pochodzenie ziół i minerałów i innych składników ma decydujący wpływ na jakość suplementów.. Co roku poszukujemy na całym świecie, najlepszych pól i upraw dla każdej potrzebnej substancji pochodzenia roślinnego.  Firma Nature’s Sunshine zdecydowała, że nie będzie mieć własnych pól i upraw pól, ponieważ w takiej sytuacji musielibyśmy co roku wytworzone plony, niezależnie od ich jakości. W każdym roku zwracamy się do różnych plantatorów w poszukiwaniu najlepszych plonów i wybieramy tylko najlepszych.

Nature’s Sunshine

Nature’s Sunshine używa ponad 600 Procedur Testowania Jakości. Jest na rynku od 45 lat. Firma zdaje sobie sprawę z faktu, że tylko produkty  wysokiej jakości mogą być uznane za bezpieczne. W kwestiach zdrowotnych nikt nie powinien ryzykować. Dlatego Nature’s Sunshine  sprawdza surowce i gotowe wyroby tak dokładnie jak to tylko technologicznie możliwe.

Nature’s Sunshine

Wielokrotne badania jakości. Produkt może być sprawdzany na dowolnym etapie produkcji i w razie potrzeby, może zostać wycofany w momencie wyprodukowania, mieszania, kapsułkowania lub nadawania formy tabletek. Po ukończeniu produkcji produktu i jego zapakowaniu. Zanim trafi do sprzedaży, zostaje on jeszcze przez Nature’s Sunshine ostatecznie sprawdzony. Jeśli produkt nie przejdzie kontroli, badaniom zostaje poddana większa liczba produktów w celu zweryfikowania przyczyny  pi wyciągnięcia wyników. Gdy jest to konieczne, cała partia zostaje wycofana z produkcji.

Stawiamy na Jakość – Nature’s Sunshine

1 komentarz do “Najwyższa jakość Nature’s Sunshine”

  1. Pingback: Nature’s Sunshine – Jakość z blaskiem słońca – zdrowewitaminki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.