Przejdź do treści

Minerały Huble – cudowny preparat, którego chce zakazać Unia

Od zarania dziejów ludzkość zmaga się z różnorakimi dolegliwościami, na które stara się znaleźć, bardziej, lub mniej skuteczne lekarstwa. Jak dotąd niespełnionym marzeniem jest uniwersalny lek, który leczyłby każdą przypadłość i skutecznie sobie radził z wszelkimi chorobami.

Jak dotąd, najtęższe umysły tego świata łamią sobie głowy nad wynalezieniem panaceum na wszystko. Będziesz zdziwiony, ale wygląda na to, że to upragnione panaceum już istnieje i nie trzeba go wcale poszukiwać! Jak to możliwe? Za chwilę poznasz historię pewnego człowieka, którego odkrycie może okazać się przełomem w medycynie!

Emeryt, poszukujący złota

Jim Humble, mieszkający w jednym ze stanów USA pewnego dnia otrzymał wiadomość od swojego przyjaciela, zapalonego poszukiwacza złota. Prosił w niej o pomoc. Znał bowiem ogromne umiejętności Humble’a, który jako młody człowiek z dużymi sukcesami na własną rękę poszukiwał tego cennego kruszcu.

Chcąc pomóc przyjacielowi w potrzebie, zgodził się. Następnego ranka rozpoczął pakowanie najpotrzebniejszych rzeczy.

Aby uniknąć, choć części dolegliwości, jakie mogą się tam przytrafić, zabrał ze sobą podchloryn wapnia. Po co? Służył on do uzdatniania wody. Jim Humble odkrył, że po dodaniu takiej formy tlenu do wody, staje się ona idealnie czysta. Giną żyjące w niej wszelkie drobnoustroje, łącznie z formami przetrwalnikowymi różnego rodzaju pasożytów.

Gdy roztwór taki podano chorym zwierzętom, te w ciągu kilku dni odzyskiwały zdrowie. Zdziwiło to Humble’a ale pomyślał wtedy, że być może woda nie przyczyniła się do wyzdrowienia, tylko silny układ immunologiczny tych zwierząt.

Jesienią 1996 roku wraz z grupą innych poszukiwaczy dotarł do Gujany Brytyjskiej. Niedługo potem rozpoczęli poszukiwania złotych żył w tym rejonie. Nie zdążyli jeszcze na dobre rozpocząć wydobycia, kiedy pojawił się poważny kłopot. Kilku ludzi z ich ekipy zachorowało na ciężką postać malarii. Na pozostałych też padł blady strach, w końcu to choroba zakaźna.

Gdy przygotowywali się do wyprawy, nikt nawet z tubylców nie wspominał, że malaria występuje na tym terenie. Nie zabrali ze sobą żadnych lekarstw na tą poważną chorobę. Radio, które mieli ze sobą miało zbyt mały zasięg, by mogli zamówić lekarstwa, które zostały by dostarczone helikopterem. Zamówiono lekarstwa, które miały zostać dowiezione samochodem – na lek będą musieli czekać ok. 6 dni.

Całkowicie bezradni w zderzeniu z cierpieniem członków załogi, poczuli jak, osuwa im się grunt pod nogami. Nieleczona malaria w krótkim czasie prowadzi do śmierci. Stan zakażonych mężczyzn pogarszał się z godziny na godzinę. Transport leków wciąż nie przybywał. Sytuacja stała się patowa.

Nie widząc innego wyjścia Jim Humble zaproponował chorym kurację „cudownym napojem z Ameryki”, jak nazwał wodę wzbogaconą stabilizowanym tlenem. Ci zaś, bardzo cierpiąc z powodu dolegliwości związanych z przebiegiem tej choroby zgodzili się chętnie, licząc, że stanie się cud i poczują się choć odrobinę lepiej.

Humble podał im wodę wzbogaconą dużą ilością podchlorynu. Miał w pamięci skutki, jakie wywołały u zwierząt, liczył, że i tym razem efekt będzie podobny.

Jaki był efekt? Cztery godziny później byli zupełnie zdrowi! Wstali i z wielkim apetytem zjedli kolację. Okazało się, że napój ten leczy też tyfus i dur brzuszny!

MMS – leczy nie tylko malarię!

Tak więc, niejako przez przypadek, Jim Humble odkrył cudowny środek na wiele chorób. Nazwał go Miracle Mineral Solution (cudowny suplement mineralny). Badania chemiczne oraz kliniczne potwierdziły jego skuteczność. Po wielu przeprowadzonych eksperymentach wzbogacił formułę o kolejne składniki i tak zwykła woda z dodatkiem podchlorynu wapnia z dodatkiem soku jabłkowego i octu stała się remedium na wiele chorób.

Obecny w nim dwutlenek chloru skutecznie walczy z wszelkimi drobnoustrojami nie czyniąc szkód człowiekowi ani zwierzęciu. Jest on całkowicie bezpieczny, w odróżnieniu od „zwykłego” chloru, który jest toksyczny. Już setki tysięcy osób skorzystało z terapii tym niezwykłym środkiem i z powodzeniem pozbyły się różnorakich dolegliwości. Może i Ty spróbujesz?

1 komentarz do “Minerały Huble – cudowny preparat, którego chce zakazać Unia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.