Przejdź do treści

Jakość firmy Solgar

  Produkty Solgar – dlaczego?

  Firma Solgar to wyjątkowy producent suplementów diety – wyróżnia się bogatą historią (działa od 1947 roku), bogatym zapleczem naukowym oraz ogromną ilością opracowanych preparatów.

  Opracowała ona także szereg nowych technologii dotyczących suplementów – jak kapsułki wegetariańskie Vegicaps oraz tabletki powlekane naturalnymi substancjami.

  Badania prowadzone przez firmę Solgar

  W odróżnieniu od innych producentów suplementów diety, firma Solgar prowadzi szczegółowe badania na temat swoich produktów i stale unowocześnia ich składy.

  Solgar prowadzi własny ośrodek badawczy, w który stale opracowywane są nowe preparaty. Podczas, gdy inni producenci wydają znaczące sumy na promocję swoich produktów, Solgar postanowił zainwestować, w jakość i rozwój. Aby dostarczyć Ci najlepsze preparaty, Solgar prowadzi dokładne badania i testy gotowych suplementów, stosując bardzo wysokie normy.

  Produkowanie suplementów diety, wymaga pełnego zrozumienia tego, jak działa organizm oraz jak reaguje na suplementy. Specjaliści z firmy Solgar, posiadają tę wiedzę i robią wszystko, by zaoferować jak najwyższą jakość preparatów.

  Zwróć uwagę na etykiety

  Solgar zwraca także bardzo dużą uwagę na wiarygodność. Skład każdego preparatu, jest dokładnie opisany na etykiecie, a co więcej – skład zostaje zachowany od otwarcia opakowania, do przyjęcia ostatniej kapsułki lub tabletki. Bardzo ważną kwestią jest także odpowiednie pakowanie suplementów z użyciem podciśnienia, w buteleczki z przyciemnianego materiału. Dużym plusem jest także wyraźne oznaczenie każdego z preparatów oraz jasne przedstawienie listy składników.

  Składniki stosowane przez Solgar

  Solgar zwraca szczególną uwagę na jakość surowców, wybierając tylko te, które spełniają restrykcyjne normy i są pełne substancji aktywnych. Priorytetem firmy jest wysoka jakość produktów. W ofercie firmy Solgar znajdziesz także wyjątkowe monopreparaty, jak i produkty łączące szereg interesujących składników, wpływających w wyjątkowy sposób na witalność i samopoczucie.

  Tagi:

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.