Przejdź do treści

H-500 Co to jest Redox

h-500 redox

Dlaczego h 500?

Korzyści dla organizmu:

 1. To silny antyoksydant neutralizujący groźne dla ludzkiego organizmu wolne rodniki.
 2. Zwiększa wydolność fizyczną.  H-500 przed i po aktywności fizycznej zabezpiecza przed zakwaszeniem.  Obniża się proces produkcji kwasu mlekowego w mięśniach, ponieważ skraca to czas regeneracji.  H-500 nie zawiera substancji zabronionych przez WADA.
 3. Dostarcza do wątroby wodór potrzebny do detoksykacji.
 4. Wzmacnia układ immunologiczny.
 5. Dostarcza optymalną ilość energii.
 6. Przyczynia się do regeneracji ciała i równowagi kwasowo–zasadowej.
 7. Poprawia myślenie i stan umysłu i ducha, spokój wewnętrzny, powoduje zwiększenie aury.
 8. Pomaga przy ukąszeniu owadów. Wymieszać H-500 z paroma kroplami wody i posmarować miejsce ukąszenia.
 9. Powolne picie wody z H-500 małymi łykami wzmocnia dziąsła i wybiela zęby.
 10. W kilku tygodni wzmocni włosy i paznokcie.
 11. Pozwala na lepszy sen, głębszy oddech.
 12. Chroni przed większością chorób cywilizacyjnych.
 13. Zmniejsza lub powoduje uniknięcie tzw. kaca. Zażyć 1 kapsułkę przed wypiciem alkoholu i pić dużo wody.

Najlepszy sposób użycia – 1 kapsułka na szklankę wody,  szybko wypić rano na czczo, Można też tak pić w innych porach dnia, kiedy jest spadek energii.

Przejdź na ten link 20 % rabatu otrzymasz w koszyku zakupowym

h-500

h-500

Dlaczego woda jest najważniejszym składnikiem pokarmowym?

Woda tak ważna , można powiedzieć że wręcz niezbędna dla naszego organizmu. Niestety większość ludzi nie zdaje sobie sprawy dlaczego to właśnie woda jest źródłem życia. Lekceważące podejście do wody często można zaobserwować u ludzi tego typu sformułowaniami ,, nie piję wody bo mi nie smakuje,, Tu można zadać pytanie czy człowiek który jest chory i leży w szpitalu też lekarzowi powie że nie będzie brał lekarstw ratujących życie bo mu nie smakują? Tak właśnie woda podtrzymuje i ratuje życie.

Woda w naszym organizmie.

Naukowcy którzy eksplorują kosmos i inne planety za główny cel maja znaleźć wodę na innej planecie. Bez wody nie ma życia. Ludzie zawsze osiedlali się w tym miejscach gdzie była dostępna woda pitna. Wszystkie reakcje chemiczne zachodzące w żywych organizmach zależne są od wody. Człowiek w 70% zbudowany jest z wody,   Woda jest we wszystkich komórkach naszego ciała, transportuje substancje odżywcze, minerały do wszystkich komórek. Oczyszcza komórki z toksyn, usuwa zbędne produkty przemiany materii. Wpływa na równowagę wodno-elektrolitową, kwasowo-zasadową i oksydo-redukcyjną organizmu. Ponadto woda jest doskonałym rozpuszczalnikiem.

woda koralowa

Dobra woda

Woda jest najbardziej dostępnym eliksirem zdrowia i młodości, o którym wielu z nas zapomina narażając się na stan przewlekłego zmęczenia. Niedobór wody w organizmie prowadzi do przewlekłego zmęczenia, niedotlenienia i osłabienia. Dodatkowo odwodnienie sprzyja kamicy nerkowej, zwiększa ryzyko incydentów sercowo naczyniowych, otyłości i pogarsza ogólny stan organizmu.

Ile wody należy pić w ciągu dnia?

Dziennie tracimy 0,5 litry wody podczas oddychania, 0,8 litry wody z potem oraz 1-1,5, litry z moczem. Oznacza to że człowiek by zachować równowagę biologiczną organizmu powinien dziennie spożywać 30 ml wody na każdy kilogram masy ciała.  Taka ilość jest zalecana w warunkach normalnego funkcjonowania. W przypadku wysokiej aktywności fizycznej, wysokich temperatur powinniśmy wypijać dodatkowe ilości wody. Do naszego organizmu powinniśmy dostarczać wodę w postaci czystej oraz w pożywieniu. Najwięcej wody z produktów stałych zawierają w sobie owoce, warzywa, które oprócz życiodajnej wody są bogate w makro i mikroelementy oraz w witaminy i antyoksydanty.  Przewlekły niedobór czystej wody, zastępowany jest słodzonymi napojami, sztucznymi sokami czy też płynami gazowanymi. Dodatkowo niewystarczająca podaż warzyw i owoców w diecie to jedne z najważniejszych przyczyn chorób cywilizacyjnych i wczesnego starzenia się organizmu.

Spożywanie zdrowej wody powinno być naturalnym odruchem współczesnego człowieka. Nasz organizm nie potrafi magazynować wody dlatego musimy pamiętać o codziennym jej piciu. Błędem żywieniowym jest czekanie z piciem wody aż pojawi się suchość w ustach, wzmożone uczucie pragnienia, zmęczenie i bóle głowy.

Jaka woda służy zdrowiu?

Najlepsza jest kryształowo czysta woda źródlana, pozyskiwana z głębokich pokładów wodonośnych, nie mająca kontaktu z zewnętrznymi zanieczyszczeniami. Jej przewaga nad wodą wodociągową poza pierwotną czystością jest stabilny skład mineralny. Zawarte w wodach żródlano-mineralnych pierwiastki są łatwo przyswajalne przez organizm.

H-500, czyli ujemny Redox

Kolejnym czynnikiem wpływającym na jakość wody jest POTENCJAŁ REDOX.

Balans redoks to równowaga pomiędzy utlenianiem a redukcją. Procesy biochemiczne w organizmach , zwłaszcza te związane z oddychaniem prowadzą do powstania wolnych rodników tlenowych. Powstanie rodników tlenowych z białek, lipidów, kwasów nukleinowych i cukrów spowodowane jest przez reakcje utleniania tlenem cząsteczkowym. Wolne rodniki tlenowe uszkadzają struktury komórek i degradują DNA, są przyczyną starzenia się organizmu oraz zwiększają ryzyko rozwoju chorób cywilizacyjnych. Aby neutralizować działanie wolnych rodników warto pić wodę o ujemnym potencjale redox.

H-500, ujemnie naładowany wodór- unikalny antyutleniacz.

Ujemne jony wodoru są prawdziwym paliwem dla wszystkich żywych komórek i antyoksydantów. Ujemne jony wodoru są na tyle małe że lekko i szybko docierają do każdej komórki w każdej części ciała. Są w stanie oczyścić każdą komórkę. Im więcej znajduje się w organizmie ujemnych elektronów tym szybciej można zatrzymać reakcje łańcuchowe wolnych rodników i zneutralizować  ich negatywne działanie na komórkę. Ujemne jony wodoru w czystej formie są pierwszym naturalnym ośrodkiem tworzenia najbezpieczniejszych i mocnych antyutleniaczy w organizmie człowieka.

H-500

Nie wiem, czy wierz, że ph ludzkiej krwi jest lekko zasadowe. Powinniśmy spożywać wodę o podobnym ph. H- 500  poprawia pH wody!

H-500

W jednaj kapsułce !

 • Odpowiednie ph,
 • Odpowiedni redox.
 • Antyutleniacz

H-500

h-500

h-500

Jednym ze specjalnie opracowanych naukowo produktów zawierających ujemnie naładowane elektrony jest H-500. Służy jako antyutleniacz zabezpieczając wiodący system dostarczania do każdej komórki ujemnie naładowanego wodoru.  Neutralizuje wolne rodniki i osłabia procesy starzenia komórkowego. W kontakcie z wodą przekształca się w aktywny ujemnie naładowany wodór który działa jak silny antyutleniacz.

zamów H-500

kod referencyjny do zniżki 20 % 2996647

H 500 niższa cena

Warszawa

Kraków

Łódź

Wrocław

Poznań

Gdańsk

Szczecin

Bydgoszcz

Lublin

Katowice

9 komentarzy do “H-500 Co to jest Redox”

 1. Pingback: Antyoksydant inny niż wszystkie – witalnosc-zdrowie.pl

 2. Wspaniały produkt, zażywam na czczo tylko 1 kapsułkę dziennie, popijając dużą szklanką wody. Daje powera 🙂

  Jeszcze odkwasza. jeszcze lepiej działa, gdy wsypie do wody, zmieszam plastykową łyżeczką i od razu wypije. Super też jest na zakwasy. polecam także kierowcą zamiast kawy.

 3. Pingback: zielonebozdrowe.pl | H-500

 4. Pingback: Antyoksydant H-500 | sekretyzielarza.pl

 5. Na polskich stronach internetowych jest bardzo okrojony opis tego suplementu. Poniżej opis który jest na stronach angielskojęzycznych:
  Użycie H-500

  Używaj jako suplement diety jedną kapsułkę dwa razy dziennie rozpuszczoną w 250 ml czystej niemineralizowanej i niegazowanej wody. Rano rano i późnym popołudniem.

  H-500″stanowi linię produktów antyoksydacyjnych. Zapewnia ochronę przed działaniem wolnych rodników, pomaga regenerować prawidłowe funkcjonowanie organizmu. W celu zwiększenia skuteczności zaleca się rozpuszczanie zawartości kapsułki w 1 szklance wody pitnej przed użyciem. Zażywając H-500 nie będzie problemu z wczesnym starzeniem sięorganizmu

  H-500 jest siłą napędową, zwiększą wytrzymałość i regeneracje, poprawia wydolność fizyczną i psychiczną.

  H-500 zwiększa wytrzymałość podczas ćwiczeń fizycznych, sportowych i ciężkich prac. Poprawia redukcję poziomu kwasu mlekowego i przyspiesza jego powrót po wysiłku fizycznym. Taki pozytywny efekt pozwala na użycie produktu przez pracowników intelektualnych, pracowników fizycznych, sportowców i osoby uprawiające sport w celach rekreacyjnych, ponieważ umożliwia łatwe pokonywanie przeciążenia, łagodzi nadmierne obciążenie, zwiększa elastyczność mięśni i zapobiega powstawaniu zakwasów.

  Ten produkt zwiększa potencjał energetyczny organizmu ze względu na stymulację wytwarzania energii komórkowej w procesie rozkładu białka i odżywienia węglowodorów, co jest bardzo ważne dla zdrowia, pozwala wytrzymać wiele niekorzystnych czynników.

  H-500 zapobiega utlenianiu się zdrowych komórek i wpływa korzystnie na odżywianie komórkowe i metabolizm.

 6. Pierwszy raz spróbowałem h-500 jadać długa trasę w nocy samochodem. Zazwyczaj zjeżdżałem na stacje i piłem kawę, czasami zatrzymywałem się dwa, trzy, razy. Do małej butelek wody niegazowanej wsypałem kapsułkę h-500, podziałało lepiej niż kawa, poczułem się bardziej rześki i wypoczęty. Stało to się moim nawykiem, aby zawsze mieć z sobą h-500, tym bardziej że można zażyć kilka razy, i nie czuje się roztelepany jak po któreś z kolei kawie. Pije również szklnke wody z H 500 rano, na przebudzenie.

 7. To jest niesamowity produkt! Miałam około miesieczną przerwę od H-500 i Coral Maine i się posypałam…mój partner też poczuł wielką różnicę. A z produktami Coral Club i innymi , w wieku 42 lat ma formę jak nigdy wcześniej(kulturystyka). A jak tluszcz nika!Ja mogę polecić H-500…i to z czystym sumieniem!

 8. Pingback: Nature’s Sunshine Suplementy z natury – Tajnikizielarza.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.