Przejdź do treści

Dlaczego warto pić herbatę z czystka?

Czy słyszeliście o herbacie z czystka? Być może nie, ale to tylko dlatego, że nie stawialiście dotąd na naturalne suplementy i zioła, które bardzo pozytywnie oddziałują na wasz organizm, bo nie ma wątpliwości co do tego, że napar z czystka działa na nasz układ bardzo kojąco. Z pewnością zastanawiacie się dlaczego?

Roślina antyoksydacyjna

Zacznijmy od tego, że czystek to roślina antyoksydacyjna, a w związku z tym działa nie tylko przeciwzapalnie, ale także wizualizująco i odmładzająco. Choćby z tego ostatniego powodu warto jest po wywar z tej rośliny sięgnąć.

Usuwa metale

Zainteresować się taką herbatą powinien ten, kto jesteś palaczem. Potrafi ona bowiem usuwać z organizmu toksyczne metale ciężkie.

Działanie antybakteryjne

Czystek ma także silne działanie antybakteryjne, antywirusowe i antygrzybiczne, dzięki czemu pomoże cierpiącym na łupież, łuszczycę, trądzik, egzemy, rozrost candida albicans, chroniczne i powtarzające się infekcje zatok, grzybice skóry i paznokci, infekcje spowodowane przez gronkowca złocistego, wirusa opryszczki, wirusa półpaśca czy z powodu zakażenia Helicobakter Pylori.

Eliminuje nieprzyjemny zapach

Na koniec dodajmy jeszcze, że napar z czystka jest również znakomitym środkiem wspomagającym higienę jamy ustnej. Nie ma sensu więc nabywać drogich płynów, które służą temu samemu. Wystarczający będzie napar z czystka.

Powoduje on także zmianę zapachu wydzielin ciała. Dlatego też, jeśli masz nieprzyjemny zapach potu, to na pewno po kilku tygodniach picia naparu z czystka ulegnie on zmianie.

 

2 komentarze do “Dlaczego warto pić herbatę z czystka?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.