Przejdź do treści

Czy znasz właściwości Coral Mine?

Coral Mine

Firma Coral Club International produkuje najwyższej jakości produkty zdolne do odtruwania organizmu i tworzenia zdrowego środowiska wewnętrznego. Od 10 lat dostarczają proszek z koralowca, który potrafi leczyć organizm, wypłukiwać toksyny i zanieczyszczenia, a także wspiera system samoregulacji i autoregeneracji.

Spośród całego wapnia obecnego w organizmie, tylko jeden procent trafia do tkanek miękkich, a 99% przechowywane jest w kościach i zębach. Jeśli nie masz wystarczającej ilości wapnia w organizmie, nie będziesz w stanie wchłonąć witaminy B21. To może prowadzić do wystąpienia objawów związanych z jej niedoborem. Suplement zdrowia Coral zawiera formę wapnia z wapienia wydobywanego z koralowców. Duża część wapnia koralowego pochodzi z Okinawy w Japonii. Suplement ten służy ludziom w każdym wieku.

Coral Mine

Woda jest najważniejszym składnikiem odżywczym całego organizmu. Ciało składa się w 70% z wody, a krew to 90% wody. W normalnych warunkach przeciętna osoba dorosła powinna pić od 1,5 do 3 litrów wody dziennie. Niestety woda na świecie jest bardzo zanieczyszczona szkodliwymi pierwiastkami, takimi jak chloroform, azotany, kadm i aluminium. Zanieczyszczenia te pochodzą z fabryk, rolnictwa i systemów kanalizacyjnych.

Woda Coral może pomóc oczyścić typową wodę pitną. Nawet jeżeli woda w miejscu, w którym żyjesz ma bardzo mało zanieczyszczeń, może mieć nadal wysoki poziom kwasu i niskie pH. Nasz organizm potrzebuje wody z wysokim pH do walk z bakteriami i wirusami.

Biochemicy i fizjolodzy medyczni uznali właściwości poziomu pH i równowagi alkalicznej kwasu jako najważniejszego aspektu zdrowego organizmu. Dokumenty publikowane w Chinach w 1596 roku wskazują na skamieniałe koralowce jako świetny suplement diety. Koralowce te posiadają niemal identyczny poziom pH, co ludzka krew i morska woda. Coral-Mine zwiększa poziom pH wody i czyni ją bardziej zasadową.

Proszek z koralowca neutralizuje także wszelkie produkty przemian obecne w wodzie i uzupełnia ją o niezbędne minerały, które są często usuwane w lokalnych zakładach wodociągowych. Coral-Mine jest w stanie usunąć z wody takie zanieczyszczenia jak: chlor, bakterie, glony, metale ciężkie i różnego rodzaju fluorki. Lista korzyści picia wody z dodatkiem proszku z koralowca jest bardzo długa, oto niektóre z pozycji.

Coral Mine

Korzyści zdrowotne proszku z koralowca

Długowieczność- W Okinawie ludzie uważają, że ich długowieczność spowodowana jest dietą, a także najczystszymi suplementami diety z koralowców.

Ochrona przed nowotworami- Według przeprowadzonych badań istnieją przesłanki, że suplementy diety z koralowca są skuteczne w zapobieganiu raka, a zwłaszcza raka jelita grubego. Wspierają produkcję komórek, które przyczyniają się do ochrony nabłonka błony śluzowej jelita grubego. Proszek z koralowca może również zapobiegać innym formom raka, pomagając organizmowi wchłonąć ważne składniki odżywcze oraz przeciwutleniacze.

Bogactwo minerałów- Suplementy diety z koralowca są bogate w wapń. Jest on uważany za „kompletny odżywczy produkt”. Proszek z koralowca zawiera więcej niż siedemdziesiąt trzy różne pierwiastki i minerały, które można znaleźć w organizmie. Wszystkie te minerały i pierwiastki wspierają organizm i pomagają utrzymać dobry stan zdrowia.

Zdrowie kości- Wapń z koralowca świetnie wpływa na zdrowie zębów i kości. Duża część tego pierwiastka jest wchłaniana przez kościec.

Wspieranie krążenia- Proszek z koralowca wspiera również ukrwienie i przyczynia się do uzyskania lepszego zdrowia naczyń krwionośnych i zakończeń nerwowych.

Koralowe suplementy diety dzięki swojej ogromnej zawartości łatwo przyswajalnego wapnia pomaga ludziom cierpiącym z powodu niedoboru tego minerału. Proszek z koralowca pomoże zwalczyć niektóre objawy niskiego stężenia wapnia. Pozytywnie wpływa na wysokie ciśnienie krwi, zmęczenie, zapalenie stawów, trądzik. Koralowe suplementy diety przyczyniają się również do wzmocnienia systemu odpornościowego i wspierają organizm w walce z wszelkimi rodzajami wirusów, pasożytów i infekcji. Poza tym świetnie się sprawdza jako środek zwalczający objawy osteoporozy.

Coral Mine

Coral Mine możesz zamówić bezpośrednio w sklepie coral clubu z 20 % znizką

https://coralorder.com

Coral Mine

8 komentarzy do “Czy znasz właściwości Coral Mine?”

  1. Pingback: Woda koralowa – blogowitaminach.pl

  2. Po miesiącu picia wody z coral mine, schudłam 3 kg, a mój mąż 6 kg. Chociaż nie spodziewałam się takich rezultatów. To bardzo dobrze, tylko dlaczego mąż więcej zrzucił , a ja mniej?

    1. Ja wodę koralową pije trzeci miesiąc i do tej pory schudłam 10 kilo pijąc tylko coral mine. Teraz robię Colo vadę, a wodę koralowa będę pić nadal.

    1. Wrzucasz do wody wystarczy potrząchnąć, poczekać kilka minut i pijesz. Jeszcze jedno, wodę należy wypić w ciągu jednego dnia. Najlepiej przechowywać w szklanej zamykanej butelce, albo w butelce z tworzywa bez BPA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.