Gratuluje, że jesteś tutaj !!! 

 Nikt nie zadba o Twoje zdrowie, tak jak Ty sam.

Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą wartością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby.

Hipokrates

Name

Musisz oczyścić swoje ciało od wewnątrz !

Czy wiesz, że wraz z pokarmami przyjmujesz do organizmu mnóstwo szkodliwych substancji. Przyjmują je także zwierzęta, których mięso i jaja zjadamy. W ten sposób zanieczyszczamy się jeszcze raz, dokładając do zestawu, substancje które powstały w organizmach zwierząt, na skutek chorób wywołanych przez szkodliwe pożywienie którym je karmimy.

 • ... jesteś tym co jesz

  Co jesz?

  Jadam „na mieście”, szybko bo nie mam czasu, pół godziny przerwy w pracy na lanch, co ja mogę zmienić?

  albo

  Kupuje gotowe jedzenie, wkładam do mikrofali tanio, szybko i prawie smacznie,

 • ... to nie ja

  Zmień to, zanim będziesz skazany na lekarza, który tak naprawdę nie jest zainteresowany Twoim zdrowiem. Płacisz mu gdy jesteś chory. W starożytnych chinach lekarza utrzymywała cała osada a płacili mu tylko zdrowi ludzie. 

 • ... woda to dla konia

  Czy wiesz, że tylko czysta dobra woda może oczyścić Twój organizm. Tylko woda może umyć Cię od środka. Jeśli nie wierzysz, spróbuj umyć się kawą, herbatą lub sokiem, albo spróbuj umyć coś płynem do naczyń, bez wody.

 • ...smog elektromagnetyczny

  Większość czasu spędzasz przed komputerem, albo ze smartfonem w ręku. Prawda?

  A może także ćwiczysz lub medytujesz przed monitorem. Wszystkie urządzenia promieniują, co zmienia energetykę naszego ciała, oraz osłabia organizm.

 • Name
 • Jest rozwiązanie :)

  Poznaj drogę do zdrowia:

  4 kroki które pomogą Ci utrzymać zdrowie:

  Nawodnij organizm, aby oczyszczanie było skuteczne,

  Oczyść się z toksyn, grzybów i pasożytów,

  Odżyw organizm, dostarczając mu niezbędnych składników,

  Utrzymaj ten stan zdrowia :)

Droga do zdrowego organizmu

Pamiętaj ! Nie ma sensu zażywanie drogich suplementów, gdy organizm jest zanieczyszczony. Suplementy diety, nie wchłaniają się w zanieczyszczonym organizmie, a dodatkowo odżywiasz nimi grzyby i pasożyty.

 • Pij wodę !

  Kawa, herbata, soki woda gazowana i inne napoje nie pomagają w oczyszczaniu organizmu, a tylko go zakwaszają.

  Pij dobrą wodę o odpowiednich parametrach, taką jak woda żródłowa.

 • Oczyść się !

  Oczyść jelita z substancji nagromadzonych w organiźmie. Poczujesz się lepiej, unormuje się waga, a witaminy i minerały zawarte w żywności i suplementach będą się lepiej wchłaniały do organizmu.

 • Suplementuj Się !

  W pożywieniu, brakuje witamin, minerałów i aminokwasów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Stało się tak na skutek stosowania nawozów sztucznych i spożywania wysoko przetworzonej żywności.

 • Ruch to zdrowie !

  Zmień swoja dietę. Jedz zdrową żywność i nie zapomnij o sprawności fizycznej. , to podstawa dobrego zdrowia i samopoczucia. Utrzymaj dobrą formę na długie lata.

Mamy produkty dla Ciebie

Przygotowaliśmy suplementy diety na każdy etap Twojej drogi do zdrowia !

 • Etap I Coral DETOX

  Coral-Mine dodawany do wody wpływa na poprawę jej parametrów tj. redox, ph, napięcie powierzchniowe i struktura wody. Minerały z koralowców, wpływają na mineralną równowagę organizmu. Przyczyniają się się do usunięcia toksyn rozpuszczalnych w wodzie.

  H-500 antyoksydant, przyczynia się do produkcji energii komórkowej, przeciwdziała zakwaszeniu organizmu.

  Coral Lecithin ochrania błony komórek przed uszkodzeniami wywołanymi przez toksyny, poprawia funkcjonowanie głównego filtru organizmu czyli wątroby

  Assimilator kompleks enzymów z witaminami A i D, przyczynia się do odpowiedniego rozkładu białek, tłuszczów i węglowodanów, ogranicza tworzenie się toksyn.

  Zamów teraz

 • Name
 • Name
 • Etap II Colo Vada

  Program Colo Vada Plus trwa 14 dni i składa się z 3 etapów, które wspierają oczyszczanie, poprawia prace układu pokarmowego, pomagają zachować pożyteczną mikroflorę jelitową. Poprawia wchłanialność witamin i minerałów.

  Zamów teraz

 • Etap III  Pack of Life

  AktiVin zawiera naturalne antyoksydanty: inulinę, wyciąg z pestek winogron, mleczko pszczele, wyciągi z liści ginko biloba, green tea, oraz ostropestu, które wiążą wolne rodniki, spowalniając procesy starzenia się, zwiększając energię i wytrzymałość organizmu.

  Coral-Mine odbudowuje bilans wodny organizmu, pozytywnie wpływa na pracę nerek i układu pokarmowego, pracę serca, sprzyja wzrostowi tkanki kostnej, ma dobroczynny wpływ na ogólny stan organizmu. Coral-Mine czyni wodę bardziej miękką i smaczniejszą..

  Assimilator zawierają 8 enzymów pochodzenia roślinnego dla dobrego trawienia. Zmniejsza uczucie ciężkości w żołądku. Wchodzące do jego składu witaminy A i D chronią i regenerują błony śluzowe układu pokarmowego.

  Zamów teraz

 • Name
 • Name
 • Etap IV   

  Utrzymaj zdrowie

  Trzy powyższe kroki są kompleksem, podtrzymującym witalność i siły życiowe organizmu, napełniając go energią na długie lata.

  Wodę należy pić zawsze.

  Warto prowadzić zdrowy tryb życia. Stosować dobra dietę i aktywność fizyczną. Suplementy diety dobieraj, zależnie od potrzeb Twojego organizmu i ciała. • Zobacz film

  Edyta przeszła oczyszczanie, zobacz jak sie czuje.

  Zobacz więcej

 • Name
 • Dołącz do Coral Club

  Coral Club to międzynarodowy klub ludzi którzy dbają o swoje zdrowie, a także dzielą się ta informacja. Realizują swoje cele i marzenia. Możesz zostać jednym z nas.

  Zarejestruj się

Made with Qards