Przejdź do treści

PROGRAM COLO VADA PLUS

Colo Vada Plus

Colo Vada

Co to jest colo vada ?

Colo vada to jeden z bardziej znanych, opartych na naturalnych składnikach programów oczyszczania układu pokarmowego, który w konsekwencji poprawia pracę całego organizmu.

Colo vada to 14 dniowy program oczyszczania organizmu. Więcej poniżej. Podczas przygotowania i stosowania programu należy pić wodę niegazowana najlepiej wodę z coral-mine . Wraz z programem otrzymasz informację o stosowaniu i zalecanej diecie.

Colo Vada

Program Colo Vada Plus

Link do sklepu coral-club

Produkty wchodzące w skład Programu 2 Colo-Vada Plus wykazują na organizm następujące pożyteczne działanie:

  • detoksykacyjne;
  • przeczyszczające;
  • stymulujące perystaltykę jelit;
  • normalizujące mikroflorę układu pokarmowego i proces trawienny;
  • wzmacniające organizm
  • antyoksydacyjne

Colo Vada

PRZYGOTOWANIE – 7 dni. Na pierwszy etap programu przeznaczonych jest 14 sa­szetek nr 1. W każdej saszetce znajduje się Ultimate, Mega Acidophilus, Phyto-Cee, Alfalfa, Cascara Sagrada, Combi­nation Two, Black Walnut Leaves Etap 2.

OCZYSZCZENIE – 4 dni. Na drugi etap programu przeznaczonych jest 8 sasze­tek nr 2 i 16 saszetek proszku Colo-Vada Mix. W każdej saszetce znajduje się Ultimate, Mega Acidophilus, Phyto- Cee, Alfalfa, Cascara Sagrada, Combination Two, Black Walnut Leaves Etap 3.

REGENERACJA – 3 dni. Na trzeci etap programu przeznaczonych jest 6 saszetek nr 3. W każdej saszetce znajduje się Ultimate, Mega Aci­dophilus Phyto-Cee, Alfalfa, Cascara Sagrada, Combination Two, DigestAble.

W procesie kompleksowych sposobów służących do oczyszczania organizmu (dieta, głodówka itd.) można skorzystać z Programu 2 Colo-Vada Plus, który dostarcza wskazówki co do kolejności i zasad przyjmowania po­szczególnych rodzajów produktów przeznaczonych do optymalizacji procesu oczyszczenia organizmu i zacho­wania poziomu witamin i minerałów.

Program jest przewidziany na 14 dni i składa się z 3 eta­pów, które wspierają wyprowadzenie z organizmu złogów, poprawienie pracy układu po­karmowego, pomagają zachować pożyteczną mikroflorę jelitową i wyrównać poziom witamin i minerałów w czasie sto­sowania diety, a także zabezpieczyć organizm w potrzebne sub­stancje i zmniejszyć do minimum uczucie dyskomfortu.

Działanie substancji czynnych

Cascara Sagrada – środek o wspomagający działanie przeczyszczają­ce, wyprowadzanie złogów, wspierający formowanie mięk­kiego, nie wywołującego podrażnień, kału i zapewniający regularne wypróżnianie.

Black Walnut Leaves wspomaga hamowanie procesów fermentacyjnych i gnilnych w jelitach, działa lekko przeczyszczająco.

Ultimate to zbalansowane źródło witamin i minerałów. Pomaga uzupełnić braki niezbędnych pierwiastków, pobudza przemianę materii.

Alfalfa to źródło protein roślinnych, witamin i minera­łów, fitoestrogenów i innych bioaktywnych substancji. Wykazuje działanie ogólnie wzmacniające, wiążące cho­lesterol,.

Colo Vada-Mix to źródło błonnika pokarmowego, oczyszczającego jelita. W skład preparatu wchodzi ka­olin, który posiada właściwości osłonowe i adsorpcyjne: wiąże dużą ilość zastanej treści jelit, pozwalając rozmięk­czonym przetrawionym masom pokarmowym lekko opuścić organizm.

Kompleks zawartych w mieszance składników roślinnych skutecznie pobudza wydalniczą i motoryczną funkcję układu trawiennego, przyczynia się do poprawy funkcjonowania wątroby, zapewnia pełne odtrucie organizmu. W etapie końcowym dochodzi do przywrócenia mikroflory jelitowej.

Kompleks naturalnych kultur bakterii probiotycznych (bifido- i laktobakterii) wchodzących w skład Mega Acido­philus sprzyja przywróceniu własnej pożytecznej flory bakteryjnej, uczestniczy w syntezie witamin, poprawia trawienie i przyswajanie substancji odżywczych, regulu­je perystaltykę jelit.

DigestAble uzupełnia niedobór enzymów trawiennych (amylaza, proteaza, lipaza, bromelaina i inne), poprawia rozkład i przyswajalność substancji odżywczych, norma­lizuje pracę układu trawiennego.

Link do sklepu coral-club

Obejrzyj nagranie z udziałem twórcy programu Colo Vada

 

Link do sklepu coral-club

lub zadzwoń do dystrybutora 788 019 696

Colo vada Plus

(ważne: nie używaj polskich znaków)

lub zadzwoń do dystrybutora 788 019 696

Pojawił się w sieci bardzo dobry poradnik o przygotowaniu do programu colo vada:

Colo Vada moja

2 komentarze do “PROGRAM COLO VADA PLUS”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.