Przejdź do treści

Oczyszczanie z Colo Vada

  colo vada

  Colo Vada

  colo vada

  colo vada

  Colo Vada

  Stając na wadzę, zwykle nie jesteśmy zadowoleni z wyników, nawet jeśli stosujemy restrykcyjne diety. Wielu osobom cały czas towarzysza problemy z wypróżnianiem się i wzdęciami oraz złe samopoczucie. Przyczyną takiego stanu rzeczy są toksyny, odkładające się w organizmie z każdym zjedzonym posiłkiem.

  Na szczęście istnieją metody, które pozwalają pozbyć się złogów jelitowych, a wraz z nimi, pasożytów i ogromnej ilości toksyn.

   

  Program Colo Vada Plus został dopracowany specjalnie z myślą o poprawieniu stanu układu pokarmowego. Pierwszy etap kuracji składa się z 7 dni oczyszczania jelit z zalegających w nich substancjach. Dzięki temu przygotowaniu, oczyszczone tkanki odzyskują zdolność do prawidłowego przyswajania substancji odżywczych.

  Wybierając zestaw Colo Vada, otrzymujesz preparaty w wygodnych saszetkach do rozpuszczania w wodzie, co ułatwia stosowanie kuracji.

   

  Drugim etapem przyjmowania zestawu Colo Vada, jest głodówka z użyciem glinki kaolinowej. Glinka daje uczucie sytości, a dodatkowo, absorbuje szkodliwe substancje, które pozostały w jelitach po pierwszym etapie.

   

  Oczyszczony układ pokarmowy, zaczyna się pomału odbudowywać, co wspieramy, stosując trzeci etap kuracji. Składniki, które stosuje się w tym etapie, mają za zadanie poprawić trawienie, uzupełnić energie oraz niedobory składników odżywczych i unormować pracę jelit.

   

  Podczas tych trzech etapów oczyszczania organizmu, można od 3 do 20 kilogramów niepotrzebnych złogów i toksyn. Pozbywszy się tego balastu, przestaniesz narzekać na bóle głowy i brak energii. Program Colo Vada warto stosować co pół roku, by regularnie usuwać odkładające się złogi i walczyć z pasożytami. W skład tego zestawu, wchodzą także suplementy wzmacniające odporność organizmu a zarazem, walczące ze szkodliwymi pasożytami.

  Colo Vada działa najlepiej, jeśli zastosujemy ją wraz z dietą zasadową, a w czasie drugiego, trwającego 4 dni etapu, zrobimy głodówkę. Opis poszczególnych programu II etapów colo vada plus

   

  Podsumowanie

   

  Colo Vada Plus to program szczególnie cenny z jednego względu – użytkownik otrzymuje bardzo dokładny opis diety oraz tego, jakie suplementy powinien przyjmować w jakim czasie. Dzięki temu, z przestrzeganiem reguł poradzą sobie nawet najbardziej zabiegane osoby.

   

  W sieci znajdziesz mnóstwo opinii na temat jego skuteczności, co potwierdza jego silny wpływ oczyszczający na organizm.

   

   

   

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.