Przejdź do treści

Aboca – lider w produkcji roślinnych wyrobów medycznych

Decydując się na zakup suplementu diety czy jakieś innego produktu naturalnego, który ma wspomóc nasz organizm wybór mamy dziś naprawdę ogromny. Trzeba przyznać, że firm, które działają dziś w tej branży jest całe mnóstwo, a z każdym rokiem pojawiają się kolejne. Nic w tym dziwnego, bo jest to sektor, który nabiera na znaczeniu i generuje coraz to większe dochody. Jedną z firm, która działa tu nieprzerwanie od prawie czterdziestu lat jest Aboca, którą chcielibyśmy wam teraz przedstawić.

Prosto z Włoch

Aboca to firma włoska, która na rynku roślinnych wyrobów medycznych i suplementów znajduje się od roku 1978, a więc niebawem upłynie czterdzieści lat jej istnienia. W związku z tym trudno oprzeć się wrażeniu, że jest to spółka o ogromnym doświadczeniu. Nic dziwnego, że przez wiele lat Aboca w produkcji takich wyrobów doszła do perfekcji i dziś przez wielu uznawana jest za lidera nie tylko na włoskim, ale także europejskim rynku. Wystarczy dodać, że jej produkty sprzedawane są w sieci ponad 25 tysięcy aptek.

Uprawy i badania

Firma posiada w Toskanii i Umbrii we Włoszech ponad 1000 ha ziemi. Uprawianych jest na nich siedemdziesiąt różnych gatunków roślin leczniczych przeznaczonych do tworzenia wyrobów medycznych, a także suplementów i kosmetyków. Oczywiście cała produkcja, jak i proces uprawy są poddawane ścisłym kontrolom, a stworzone na ich bazie wyroby lecznicze dokładnie badane. Zdecydowanie jest to najwyższa jakość pośród firm produkujących suplementy i tym podobne wyroby.

2 komentarze do “Aboca – lider w produkcji roślinnych wyrobów medycznych”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.