Joalis

joalis_antivir

Joalis Antivir

Preparaty detoksykacyjne joalis, cieszą się coraz większym powodzeniem. Jak działa preparat Joalis?

Joalis pochodzi z Czech, gdzie pod kierownictwem dr Josefa Jonasza, opracowano zestaw preparatów do detoksykacji organizmu.

Preparaty dobierane są przez wykwalifikowanych terapeutów, przy pomocy urządzeń biorezonansowych Salwia.

Joalis

JAK DZIAŁAJĄ PREPARATY JOALIS?
Zadaniem preparatów joalis jest stymulacja układu nerwowego i immunologicznego do naturalnej reakcji, aby uzyskać normalna, reakcje na zadaną toksynę.  Tą reakcję wykształcił już organizm w pierwszym kontakcie z nią, ale pamięć immunologiczna uległa osłabieniu w wyniku upływu lat oraz otorbieniu toksyn.

Joalis

Preparaty z grupy DREN służą do niszczenia ognisk toksyn, zbudowanych z białek przez inteligentne toksyny mikrobiologiczne tj. pasożyty i bakterie.
Podstawowym celem dr Jonasza było, aby stosowana przez niego symulacja spowodowała, żeby organizm sam zaczął się bronić. Preparaty mają za zadanie inicjować i kontrolować ten proces.

Joalis

Preparaty nie zawierają materiału biologicznego na który mamy uzyskać odporność, ale zawierają specyficzne składniki, głównie pochodzenia naturalnego i roślinnego, które mają wpływ na wytwarzane w organizmie limfocyty, przygotowując je do zwalczania określonej toksyny.

Aby dobrać odpowiednie dla siebie preparaty joalis skontaktuj się z gabinetem detoksykacji metoda dr Jonasza.