Formuła Włosy Skóra Paznokcie

Słabe włosy, słamliwe paznokcie, matowa skóra? Dlaczego? Brakuje Ci składników odżywczych, Twoja dieta jest uboga w witaminy i minerały. Musisz uzupełnić ich brak poprzez suplementy diety.

Formuła Włosy Skóra Paznokcie

Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie to wszystkie niezbędna składniki, które potrzebuje Twój organizm do budowy kolagenu i keratyny, podstawowych składników zdrowych włosów, skóry i paznokci. W preparacie  stosowana jest organiczna postać siarki. Jest to potrzebne dla budowy kolagenu i keratyny. Źródłem krzemu w Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie są algi, to najlepsze źródło krzemu. Witamina C także występuje w postaci naturalnej, i dobrze się przyswaja.

Formuła Włosy Skóra Paznokcie

Aminokwasy w preparacie dobrze wchłaniają się . Ochronny dla skóry i włosów cynk dostarczany jest z organicznego cytrynianu. Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie zawiera łatwo przyswajalna miedź decydująca o sprężystości skóry.

Naturalnie wysoka przyswajalność wszystkich składników oraz odpowiedni ich poziom zapewnia szybką poprawę wyglądu Twoich włosów, skóry i paznokci.